Piotr Dziedzic Fotografia

Temat: Rozkład Jazdy
A tu jest rozkład jazdy pks z rzeszowa.
http://www.mandm.rze...Pks-Rzeszow.jar
A tu mpk rzeszów
http://www.mandm.rze...RozMPK_full.jar

Źródło: symbianforum.pl/index.php?/index.php?showtopic=4173



Temat: Garść linków
" />Witam!
Mam prośbę, czy mógłby ktoś podać mi link do jakiejś strony prywatnej firmy przewoźniczej na trasie Kraków - Rzeszów? Rozkład jazdy PKS mam, Guliwer zawiesił tę trasę, w związku z czym szukam nowych możliwości
Z góry dziękuję za pomoc

P.S. Wiem, że temat nie do końca adekwatny, ale nie chciałem zakładać nowego [/scroll]
Źródło: f.uek.krakow.pl/viewtopic.php?t=861


Temat: Plany, projekty, zapowiedzi
Za stroną PKS Rzeszów:
Bezpośrednie połączenie Rzeszów - Busko Zdrój
| 01.10.2009 - 09:45

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie PKS w Rzeszowie S.A. uruchomi bezpośrednie i bardzo wygodne połaczenie na trasie Rzeszów - Busko Zdrój.
Chcemy podkreślić, iż nasza oferta skierowana jest głównie do korzystających z kompleksu sanatoryjnego pensjonariuszy oraz gości odwiedzających.
Będziemy się zatrzymywać w centrum miasta w bliskiej lokalizacji Uzdrowiska.
O szczegółach dotyczacych rozkładu jazdy oraz terminie rozpoczęcia sprzedaży biletów poinformujemy odrębnym komunikatem.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=3928


Temat: Plebiscyt na najlepszą stronę przedsiębiorstwa PKS
PKS Przemyśl-szczegółowo opisany rozkład jazdy, ciągłe aktualizacje, ogólnie bardzo ciekawy design
PKS Rzeszów-znów to samo, czyli ciekawy design, dużo informacji nt. ich biletu elektronicznego, rozkłady z kilku miast itd.
PKS Connex Mielec-bardzo ciekawie opracowana, można z niej dowiedzieć się dużo o promocjach (np. Mielec-Rzeszów) i ogólnie o cenach biletów, zawsze ukatualniania pod kątem promocji lub nowych połączeń.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=3036


Temat: Nowe połączenia miedzymiastowe i dalekobieżne
A to jego trasa:
PKS w Rzeszowie S.A.
Aleja Wyzwolenia 6
35-959 Rzeszów tel. + 48 (017) 8632192
fax. + 48 (017) 8636224
Informacja: + 48 (017) 19433



Relacja: RZESZÓW, D.A.-BIAŁA PODLASKA,
Obsługuje: PKS Białej Podlaskiej
Informacja tel. dotycząca połączenia: + 48 (083)
Internet: http://www.pksbialapodlaska.pl

Czas podróży: 6:10 h
Odległość: 293 km
Data połączenia: 2009-12-22
Nr Przystanek Przyjazd Odjazd Kilometry
1. RZESZÓW (Dworzec autobusowy). 00:00 05:00 0
2. SOKOŁÓW MŁP. 05:28 05:28 24
3. NISKO (Dworzec kolejowy). 06:05 06:05 58
4. JANÓW LUBELSKI (Dworzec autobusowy). 06:40 06:40 90
5. KRAŚNIK, (Dworzec autobusowy). 07:10 07:10 120
6. NIEDRZWICA K. ZAJ. 07:35 08:20 143
7. LUBLIN (Dworzec autobusowy). GŁÓWNY 08:50 08:55 169
8. RADZYŃ PODLASKI 10:10 10:11 240
9. MIĘDZYRZEC PODLASKI, (Dworzec autobusowy). 10:40 10:41 267
10. BIAŁA PODL. WARSZAWSKA 11:07 11:07 291
11. BIAŁA PODLASKA, (Dworzec autobusowy). 11:10 00:00 293
P - kurs pośpieszny
D - nie kursuje 24-26,31.XII,01.I,Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
* - nie kursuje 27 grudnia 2 stycznia i we wtorek po Wielkanocy
(ź) - nie kursuje 3-go stycznia


Okres obowiązywania rozkładu jazdy: od 01.12.2009 do 26.06.2010
PKS zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności


Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=42


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
W związku z aktualizacją rozkładu jazdy PKS Connex Sanok pojawiły się następujące zmiany:
-kurs Rzeszów-Cisna (obsługa Connex Brzozów) został skrócony do Sanoka, przy czym relacja została podzielona i teraz z Sanoka do Cisnej o 18:35 odjeżdża w miejsce kursu brzozowskiego kurs sanocki
-kurs Rzeszów-Jaśliska (obsługa Connex Brzozów) został w dni wolne i święta skrócony do Sanoka
-zlikwidowano kurs Lesko-Jawor z 5:25 obsługiwany w F przez p.t Lesko (i w sumie nic dziwnego, bo Jawor frekwencję miał tylko w wakacje)
-kurs Sanok-Wetlina z 6:20 został zawieszony na odcinku Sanok-Lesko
-zlikwidowano kurs Sanok-Brzozów z 7:00
-zlikwidowano kurs Sanok-Końskie z 19:15 wykonywany w CN
-zlikwidowano kurs Sanok-Lesko Miasto z 7:40
Oprócz powyższych kursów likwidacji uległy też kursy:
-Komańcza-Rzeszów (obsługa PKS Rzeszów)
-Lesko-Baligród z 20:15
-Sanok Dąbrówka-Lesko Miasto z 17:10
-Lesko-Myczkowce z 18:10
-Lesko-Sanok p. Zagórz z 5:10
-Lesko-Solina z 15:35 (ten kurs jest jednym z nielicznych wyjątków, gdy Connex poległ w konkurencji z innym PKS-em w tym przypadku z PKS Krosno)
-Ustrzyki Dolne-Sanok z 5:05
-Ustrzyki Dolne-Ustjanowa z 15:00.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
Przyjedź do Warszawy a przekonasz sie czym pogania PKS Rzeszów i dopiero pogadamy.Z wycieczkami do PUław nie przesadzaj PKS-Y jada na ''prosto'' i ich czas przejazdu jest dłuższy niz PEX-U a busiarz gdyby jechał zgodnie z przepisami to mysle ,ze czas przejazd byłby prawie taki sam./ to tylko niecałe 20km wiecej/. Ty chyba nie jechałeś nigdy VOLVO bo ja sprinterem i owszem.Tym ludzim moze wygodniej bo jesli chodzi o mnie to dziekuje za takie wygody. Zaleta busa jest to ,ze potrafi dostosowac rozkład jazdy/częstotliwosc i i godz. odjazdow/ do potrzeb pasażera.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
Za stroną PKS Przemyśl:
Z dniem 01.09.2008 r. PKS Sp. z o.o. w Przemyślu
wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy autobusów :

Zawiesza się wykonywanie n/w kursów dalekobieżnych :
w dni robocze :
- Przemyśl - Krosno z godz. 6.05 / 12.00
- Lubaczów - Przemyśl z godz. 16.25
- Przemyśl - Budomierz z godz. 19.20
- Przemyśl - Tomaszów Lubelski z godz. 6.50 / 11.00
- Przemyśl - Rzeszów z godz. 8.15 / 13.18
w soboty :
- Przemyśl - Rzeszów z godz. 16.45 / 20.20
w soboty, niedziele i święta :
- Przemyśl - Rzeszów z godz. 9.00 / 11.45
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
Zmiany w PKS JASŁO:
Zmiany w rozkładzie jazdy od 18 października 2008 r.

Z dniem 18 października 2008 r. PKS Jasło sp. z o.o. wprowadza następujące zmiany w rozkładzie jazdy autobusów:

KIERUNEK RZESZÓW
( PRZEZ DĘBICĘ )
Zawiesza się wykonywanie kursu Jasło - Rzeszów, odjazd z Jasła o 5:15, wykonywany w weekendy. Dotyczy to również kursu powrotnego Rzeszów - Jasło, odjazd z Rzeszowa o 7:45;
Kurs Jasło - Rzeszów, odjazd z Jasła o 15:05 - ograniczenie dni wykonywania, kursuje tylko w niedziele. Dotyczy to również kursu powrotnego Rzeszów - Jasło, odjazd z Rzeszowa o 17:50.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
PKS Rzeszów zawiadamia, iż z dniem 1 września 2010 r. ulega zmianie komunikacja na linii MKS nr 220 Niechobrz, Góra - Rudna Mała.
Kursy będą realizowane wg nowego rozkładu jazdy opublikowanego na stronie http://www.zgpks.rzeszow.pl.
Ponadto z dniem 1 września ulega zmianie dotychczas realizowana komunikacja PKS.
Wszystkie kursy z Niechobrza przez Boguchwałę zostają zawieszone oraz ograniczona zostanie komunikacja przez Racławówkę na kursach o bardzo niskiej frekwencji.
Dla zapewnienia dojazdów do szkół oraz do pracy, w dni robocze od poniedziałku do piątku będą wykonane następujące kursy:
z Rzeszowa do Niechobrza Góry przez Racławówkę o godz. : 6:00, 10:15, 15:15, 16:50, 20:40
z Niechobrza Góry do Rzeszowa przez Racławówkę o godz. : 5:15, 6:00, 6:45, 11:00, 17:30.

Reasumując do wycinki następujące kursy:
Rzeszów-Niechobrz przez Racławówkę: 5:00, 6:30, 7:30, 8:35, 14:00, 15:30, 17:25, 19:15, 23:25
Niechobrz-Rzeszów przez Racławówkę: 9:15, 12:45, 13:55, 14:40, 15:15, 16:15, 18:05, 19:55, 21:20

Rzeszów-Niechobrz przez Boguchwałę: 9:20, 12:00, 13:10, 14:35
Niechobrz-Rzeszów przez Boguchwałę: 5:45, 7:10, 8:15, 10:05, 16:05
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Pogaduchy
" />Cześć cześć, dawno cię nie było (albo mi się wydaje )



Szukam sobie na piątek autobusu Rzeszów-Kielce. Sprawdziłam 3 wersje rozkładu jazdy. Wg. pierwszego mam 2 kursy do wyboru, na drugim 7, a trzeci wskazuje 6. Kocham pks x.x
Źródło: gryzonie.info/viewtopic.php?t=12128


Temat: Rozkłady jazdy
Międzynarodowy rozkład jazdy - Rzeszów, dw.główny
http://www.pks.rzeszow.pl/Rozklad%20miedzynarodowy.htm
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=473


Temat: Rozkłady jazdy
Międzynarodowe rozkłady jazdy PKS Rzeszów:
http://www.pks.rzeszow.pl/zagraniczne.htm
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=473


Temat: Polski Express
Jesli chodzi o ta firme to problemy zaczeły sie jak firma zaczęła rezygnowac ze współpracy z PKS-ami /PKS Białystok,Lublin.Łódź,Elbląg/Nastepnie zaczęła zatrudniac własnych kierowców i nie wiadomo dla czego zaczęły sie problemy,zaczęto windować niesamowicie ceny co doprowadziło do drastycznego spadku klientów .
Kiedyś np.wszystkie kursy obsługiwali kierowcy PKS PEX płacił PkS-owi
za obsługę linii.Pytał ktoś na forum jak funkcjonowali z rozkładem jazdy i z kierowcami podam przykład na podstawie kierowców z Lublina.Na początku PKS Lublin dysponowł 6-cioma autobusami nastepnie było ich juz tylko 4szt /przy 4szt wozy eksplatowane były na maxa/w przypadku awarii róznie to bywało jeśli podstawiał autokar Lublin bardzo często było to H 9 za co PEX nie chciał płacic Pks LUblin jeśli autokar wynajmowała Warszawa tp płacili firmie z której pochodził autobus a Lublin nie dostawał ani grosza.Obecnie w PKS lublin smigaja chyba dwa volva w malowaniu PKS Lublin./ex PEX/ teraz jeszcze krótko o grafiku
Z lublina 5.00 wyj. z warszawy pow. o9.00 przyj do Lub. 12.30 zmiana kierowcy odj do Wa-wy o 13.00 pow z wa-wy 17.00 kurs do Rzeszowa w Lub. o 20.30 zmiana Kierowcy z Rzesz. wyj.3.50 w Lub.OK 7.00 zmiana kierowcy pow z wa-wy 11.00 w Lub 14.30 zmiana kierowcy 15.00 wyj do wa-wy wyj. powrotny 19.00 w Lub. o 22.30 i dopiero odpoczynek autokaru do 9.00 wyj do Wa-wy pow 13.00 w Lub. 16.30 zmiana kierowcy
wyj do wa-wy 17.00 przyj. 20.00 jesli był to piątek lub niedziela pow. o 21.30 jesli inny dzień nocleg na zachodnim w wa-wie powrót do Lub. o 7.00/nastepnego dnia/ zmiana kierowcy wyj do wawy 11.00 przyj do wa-wy 14.00 powrót o 15.00 w Lub 18.30 jesli to był piatek lub niedziela zmiana kierowcy i wyjazd o 19.00 i nocleg w wa-wie . jesli inny dzien zajzd na Hutniczą.Start o 5.00 i tak dalej...Kierowcy z PKs Lublin śmigali dodatkowo również na trasie z Wa-wy do Bydgoszczy i Zakopanego.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=313


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
Ten kurs do Soliny był wykonywany od czwartku do niedzieli przez cały rok czy tylko w wakacje?
PKS Wschód O/Lublin zawiesza też od nowego rozkładu jazdy połączenie Lublin - Rymanów Zdrój.
Ale dostaną za to lepsze linie do obsługi Zakopane i Krynicę po PKS Kraśnik. Solina na pewno nie była rentownym kursem bo przecież szybciej i taniej z Lublina do Polańczyka czy Soliny autobusem lub busem można dojechać przez Rzeszów a nie jakąś archaiczną trasą przez Przemyśl. Według przeglądarki e-podróżnik bilet na ten kurs z Lublina do Soliny kosztował 95 zł... Za 27-29 zł można dostać się z Lublina do Rzeszowa a potem za 16 zł z Rzeszowa do Soliny.
Gorzej z Rymanowem bo teraz jeszcze bardziej skurczy się możliwość dostania się autobusem z Rzeszowa do Lublina.
We wtorki, środy,czwartki, soboty będzie tylko 5 pary kursów:
odj z Rzeszowa:
7:35 Białystok - obsługa PKS Rzeszów/PKS Białystok
12:25 przelotowy Krynica - Lublin - obsługa PKS Wschód O/Lublin
18:00 przelotowy Krynica - Lublin - obsługa PKS Rzeszów
21:45 przelotowy Sanok - Warszawa - obsługa VT Bieszczady (poza wakacjami nie będzie kursował w soboty)
2:00 przelotowy Wisła - Lublin - obsługa PKS Wschód O/Lublin
odjazdy z Lublina:
0:45 przelotowy Warszawa - Sanok - obsługa VT Bieszczady
7:50 Krynica - obsługa PKS Wschód O/Lublin
13:15 Rzeszów - obsługa PKS Rzeszów
15:30 przelotowy Białystok - Rzeszów - obsługa PKS Rzeszów/PKS Białystok
22:45 Wisła - obsługa PKS Wschód O/Lublin
A jeszcze kilka lat temu było tak:
odjazdy z Rzeszowa: 2:00, 6:00, 7:35, 8:15, 9:30, 11:00, 12:25, 13:15, 14:20, 17:00, 18:00, 21:45 - dwanaście par kursów wykonywanych codziennie.
Ciekawe czy za rok lub dwa lata pomiędzy Lublinem a Rzeszowem będą już tylko busy.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: Turniej na Podkarpaciu! - Leżajsk [21.08.10]
" />
">Ps. czy mógłby mi ktoś Spr. autobus z Leżajska do Rzeszowa albo Leska (jeśli jest?)

ehh..sorry ale muszę to napisać ile to wpisać w google rozkład jazdy pks Leżajsk czy coś podobnego..szukasz aż w końcu znajdziesz xD nic trudnego w tym
Źródło: shadowforum.pl/viewtopic.php?t=13146


Temat: PKSem za granice
Przedsiębiorstwo PKS w Biłgoraju informuje, że od 8 stycznia 2005r. uruchamia regularną linię autobusową LUBLIN-BIŁGORAJ-VINNE na Słowacji region Zemplinska Sirava. Autokar kursuje w soboty i niedziele w sezonie zimowym i letnim. W soboty odjazd o godz. 6.10 z Lublina, a o 8.00 z Biłgoraja - przyjazd do Vinnego o 14.20 W niedzielę wyjazd z Vinnego o godz. 13.30 - przyjazd do Biłgoraja o 19.50, a o 21.40 do Lublina. W 2005r. sezony obejmują: zimowy to m-c styczeń i luty, a letni to okres od 1 maja do 30 września włącznie. Posiadamy zezwolenie do 2009r. na prowadzenie w/w linii. Sprzedaż biletów prowadzona jest przez kasy biletowe na dworcu PKS w Biłgoraju, a także w autobusie przez kierowcę. Od miesiąca lutego 2005r. sprzedaż biletów prowadzona będzie również przez PKS Lublin, Łańcut, Rzeszów, Krosno. W Słowacji rezerwację biletów prowadzi (PKS) SAD Michalovce tel. 00421 56 6880313. Cena od przystanków skrajnych tj. Lublin - Vinne wynosi 53 PLN brutto i adekwatnie ze Słowacji 12 EUR brutto. Linię autobusową uruchomiliśmy z myślą rozwoju turystyki i rekreacji. Ośrodki wypoczynkowe przy zalewie Zemplinska Sirava mają zarejestrowanych 19000 miejsc hotelowych. Liczbę całkowitą miejsc turystycznych łącznie z domkami prywatnymi (także pełne wyposażenie) sumuje się na ok. 40000 łóżek. Naturalny zalew Zemplinska Sirava o pow. 33 km2, zwany słowackim morzem, położony jest w rekreacyjnym regionie Słowacji. Oddalony jest 12 km od miasta Michalovce i 57 km od Koszyc. Przedsiębiorstwo PKS Biłgoraj kończy bieg linii autobusowej w Vinnym przy hotelu „Merkur” położonym w najatrakcyjniejszym miejscu Zemplinskiej Siravy tj. na półwyspie Niedźwiedzia Góra (Medvedia hora). Zasady i ofertę wypoczynkową hotelu „Merkur” przedstawiamy w załączeniu. Współpracę z właścicielem hotelu „Merkur” uznajemy jako usługę kompleksową dla klientów z Polski. Naszą ofertę kierujemy do Klienta indywidualnego i do zorganizowanych zbiorowo. Usługi przewozowe świadczymy linią regularną lub na zamówienie na wynajem autokaru. Polecamy wypoczynek na Słowacji, a przy tym do poznawania kultury, obyczajów i walorów wypoczynkowych naszych braci Słowaków. Na pewno spotkamy się z miłą gościnnością i co ważne: pobyt na Słowacji jest dla nas atrakcyjny cenowo. Inne szczegóły - inf. tel. 6861046 w. 205 lub 502 090 781.





ROZKŁAD JAZDY
Lublin-Biłgoraj-Łańcut-Rzeszów-Krosno-Svidnik-Kladzany-Michalovce-Vinne


Y6P km Dworce i przystanki km T7P
6.10 o. 0 Lublin Dw. Główny PKS 410 p. 21.40
6.55 44 Wysokie przyst. aut. 366 20.55
7.20 67 Goraj przyst. aut. 343 20.30
7.30 75 Frampol przyst. aut. 335 20.20
7.50 p. 93 Biłgoraj Dw. PKS 317 o. 20.00
8.00 o. 93 Biłgoraj Dw. PKS 317 p. 19.50
8.20 114 Tarnogród przyst. aut. 296 19.30
8.40 137 Sieniawa przyst. aut. 273 19.10
8.55 155 Przeworsk przyst. aut. 255 18.55
9.15 175 Łańcut Dw. PKS 235 18.35
9.35 195 Rzeszów Dw. PKS 215 18.15
10.30 253 Krosno Dw. PKS 157 17.20
11.00 274 Dukla przyst. aut. 136 16.50
11.20 p. 291 Barwinek - ZOOL - granica 119 o. 16.30
12.05 o. 291 Vysny Komarnik CLO - granica 119 p. 15.45
12.30 312 Svidnik Aut. St. (Dw. Aut.) 98 15.20
12.45 327 Stropkov Aut. St. (Dw. Aut.) 83 15.05
13.10 351 Domasa razc. Holcikovce 59 14.40
13.17 358 Slovenska Kajna pri moste 52 14.33
13.30 371 Kladzany, Jednota 39 14.20
13.35 376 Nizny Hrabovec ć.d. 240 34 14.15
13.43 383 Strazske p Aut. St. (przyst. aut.) 27 14.07
13.48 387 Vola, Jednota 23 14.02
13.52 390 Nacina Ves OU 20 13.58
13.57 394 Petrovce n. Laborcom ć.d. 53 16 13.53
14.05 400 Michalovce zeleznicna stanica 10 13.45
14.20 p. 410 Vinne, Zemplinska Sirava - hotel o. 13.30



6-kursuje w soboty
7-kursuje w niedziele
Y-kursuje od 1.05 do 29.09 i od 1.12 do 27.02
T- kursuje od 2.05 do 30.09 i od 2.12 do 28.02

Godziny odjazdu podane są wg czasu srodkowoeuropejskiego.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=80