Piotr Dziedzic Fotografia

Temat: Linia Kraków Płaszów-Spytkowice

Przypuszczam, że plany są takie, żeby ją szybko dobić i zamknąć W każdym razie ostatnie działania PKP na to wskazują. Najpierw redukcja rozkładu jazdy (wkrótce potem pojawiło się nowe połączenie PKSiS Oświęcim z Krakowa do Oświęcimia przez Zator, właściwie wdłuż tej linii, natura nie znosi próżni), potem, od 1 czerwca, skrócenie kursów do Skawiny pod pretekstem uruchomienia kolei aglomeracyjnej

(ciekawe, kto wybierze przesiadkę, jeszcze przy takich opóźnieniach jakie notuje aglokolej, większość wybiera busy lub PKS, którymi dojedzie bezpośrednio do Krakowa). Tak więc nie zdziwiłbym się, jakby wkrótce pociągi miały zniknąć z tej linii całkowicie.

Źródło: komunikacja.krakow.pl/forum/index.php?showtopic=163Temat: Jak z Centralnego na PKS? Czyli mały przewodnik po Warszawie
Tak jak już napisali powyżej przy centralnym nie ma dworca pks. Na ulicy Emilii Plater zatrzymują się różne prywatne autobusy i pks-y ale nie ma tam żadnego rozkładu. Wywieszają tabilczkę za szybą gdzie jedzie autobus lub pks z informacją o przystankach pośrednich i szukasz :) Albo czekasz na przystanku komunikacji miejskiej na ul. Emili Plater i patrzysz na wywieszkę gdzie jedzie pks albo jakiś autobus z prywatnej linii i jak pasuje to robisz na niego desant :).
Jak zobaczysz pałac kultury (gdzie iglica tam stolica :) ) to idz w jego kierunku a znajdziesz sie na ulicy Emilii Plater. To jest ok. 30 metrów od centralnego.
Jeżeli jedziesz gdzieś dalej to wysiądz z pociągu na Warszawie Zachodniej. Tam znajduje sie dworzec pks "centralny" .
Jeżeli chcesz dojechać z dworca centralnego pkp na dworzec pks centralny przy Warszawie Zachodniej to idziesz w stronę al. Jerozolimskich i wsiadasz w autobus 127, 130, 508, E5, 136, 172, 184, 508, 717. Rozkład jazdy jest tutaj http://www.ztm.waw.pl bilet normalny 2,4 zł za bagaż nic się nie płaci.

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=98762


Temat: Kandydat
http://www.pks-zyr.home.pl/przystanki/zyrardow/zyrardow_da.pdf
Rozkład jazdy mnie interesujące to "Teresin PKP" ewentualnie "Sochaczew D.A."
tylko w niedziele to praktycznie żaden nie jeździ a trasy z Sochaczewa to nie znam i nie wiem nawet gdzie rozmieszczone są przystanki

Ostatecznie wynajmę "tata taxi" nie wiem tylko czy ojciec będzie chciał mnie do żyrardowa podwieść
Źródło: dzikibez.fora.pl/a/a,116.html


Temat: małe wady Mławy .... cichoooo-porozmawiajmy :D
Bogać tam koncerty! Komunikcja miejska jest pieta achillesowa miasta! 32 tysieczna i rozlegla ( obszarowo wieksza od Ciechanowa!!!!) Mlawa nie ma od wielu lat komunikacji miejskiej z prawdziwego zdarzenia....To tragedia!!!!Juz nie wspomne o tym co jest... Podrózny ktory przyjezdza z Warszawy rannym pociagiem o 8 minut dwie i wysiada na stacji Mława Główna ( o Mławie Masto lepiej nic nie mówić!!!) nie ma zadnej Taxi i nie ma dobrego polączenia do Centrum ,a najsmieszniejsze w tym jest ze w miare dobre polaczenie 1- odchodzi dwie minuty wczesniej przed przybyciem pociagu!!! Litosci!!! Czy PKS nie mogłby ustawic tak czasu odjazdu autobusu by dopasowac do rozkladu jazdy PKP ??? A tak na marginesie czemu miasto nie utworzy swojego taboru i nie powola prawdziwej komunikacji miejskiej ??? No i widac nie ma jakiegos odwaznego prywatnego przedsiebiorcy ktory by taka komunikacje poprowoadzil...Nie wierze ze to sie nie oplaca! Musi sie oplacać! skoro taka komunikacja istnieje w miastach o wiele mniejszych od Mławy


Źródło: mlawa.fora.pl/a/a,112.html


Temat: Prywatna komunikacja podmiejska
Ad 1. Nie ma rozkładu jazdy. Są ustalone godziny odjazdów z przystanków końcowych (Ozorków PKP, Łódź ul. Bazarowa). Średniego czasu przejazdu trzeba się domyślać, zwłaszcza w taką pogodę.

Są mi znane przypadki, że gdy Gemar jechał za PKS Łęczyca, nie skręcił w 3-go Maja w Zgierzu, tylko pojechał prosto by zgarnąć ludzi z dalszych przystanków. Nie polecam tych linii, a zwłaszca "Gemara" i "Stojeckich". Może tylko "Aster" nie walczy w tak nieuczciwy sposób.

Ad 2. W Ozorkowie nie wiem, ale w Zgierzu:
Ozorkowska, Łęczycka, Armii Krajowej, 3-go Maja, 1-go Maja, Łódzka

W Łodzi:
Zgierska, Zachodnia, Lutomierska (tylko kawałek do ulicy Bazarowej), Bazarowa.
Źródło: komunikacjalodz.fora.pl/a/a,474.html


Temat: Zaproszenie na zawody ("aeromusical", F3AI , "
Witam! Na Halę Sportową z dworca PKP najlepiej dojechać sobie autobusem MPK - szybko, bez zbędnego kluczenia po mieście. Proponuję autobusy spod dworca: 0 lub 8 - wtedy wysiadamy na przystanku: ul. Jagiellońska szkoła (ok. 7-8 przystanków) lub też autobusem nr 10 i wysiadamy na przystanku: ul. Św. Królowej Jadwigi (najbliżej hali - hala też na tej uliczce). Rozkład jazdy wszystkich autobusów włącznie z wypisanymi przystankami jest na stronie Urzędu Miasta Radomska w Informatorze Miejskim. www.radomsko.pl Jest tam też rozkład jazdy PKP i PKS - może Wam się przyda.
Pozdrawiam, do zobaczenia na zawodach!

RYSIEK dnia Czw 22:49, 03 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz
Źródło: saumodelarnia.fora.pl/a/a,247.html


Temat: [18.10.2008] DJ Insane @ Klub VIVA [Lubiewo]
Klub Viva - Lubiewo zaprasza w sobotę, 18 października na imprezę podczas której swojego seta zaprezentuje gość specjaly - rezydent klubu Ekwador Manieczki - DJ INSANE (http://www.djinsane.ugu.pl)! W trakcie trwania imprezy liczne promocji, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.Start godz. 21:00.
Wstęp: do godz. 22:00 - 5 zł, po godz. 22:00 - 10 zł.

Rezerwacje: tel. (0) 723 13 16 16.

UWAGA!!! BEZPŁATNY DOJAZD DO KLUBU!

Rozkład jazdy:

- 20:45 Tuchola / Dworzec PKP
- 21:00 Cekcyn / Przystanek PKS przy kościele
- 21:10 Bysław / Dworzec PKS
- 04:05 Powrót

Więcej na stronie klubu Viva - http://www.klubviva.com

Wortal Amnesia poleca !
Źródło: amnesia.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5487


Temat: Nowy serwis Informacyjny powiatu - www.trzcianka.info
Zniknął dział reklama to daje to Off-topicu

Trzcianka.info jest nowym serwisem informacyjnym powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.
Strona wyróżnia się tym, że poza tradycyjnymi artykułami dostępne są relacje wideo.
Obecnie na stronie znajdziecie rozkład jazdy pks, pkp, betabus (niebawem powroty betabus), i wiele ciekawostek.
Serwis udostępnia dla zainteresowanych konta pocztowe w domenie @trzcianka.info

Zachęcam także do kupna dzisiejszego Tygodnika Noteckiego, w którym jest nieco więcej napisane o serwisie.

Strona posiada własne forum dyskusyjne dla mieszkańców całego powiatu www.forum.trzcianka.info oparte na "silniku" punBB (najszybsze z for)

Gość! Pozdrawiam i zapraszam do częstych wizyt!
Źródło: forum.trzcianka.com.pl/viewtopic.php?t=28